[bookly-form category_id=”1″ service_id=”1″ staff_member_id=”1″ hide=”categories,services,staff_members,date,week_days,time_range”]

آموزش نوبت گرفتن از سامانه برای دریافت مشاوره

لطفا راهنمای زیر را برای استفاده راحت تر از سامانه نوبت دهی آزمایشگاه ژنتیک ژن آزما مطالعه کرده و پس از آن به رزرو نوبت خواسته شده اقدام کنید :
1 – ابتدا در تقویم که مشاهده میکنید ، روز مورد نظر خود را انتخاب کنید ، اگر در آن روز نوبت خالی وجود نداشت روز های آتی را بررسی کنید.
2 – در سمت راست تقویم ، ساعت مورد نظر را انتخاب کنید ، هر ساعتی که قبلا رزرو شده باشد ، قابل انتخاب نیست … پس از انتخاب ساعت جلسه ، کافیست منتظر بمانید تا به مرحله بعد هدایت شوید
3 – در مرحله دوم (جزئیات رزرو) نام ، تلفن ، ایمیل خود را وارد کنید (دقت داشته باشید که ایمیل) الزامی نیست و اگر ایمیلی ندارید کافیست قسمت ایمیل را خالی بذارید.
4 – اگر توضیحات خاصی در نظر دارید در قسمت (نوشته) وارد کنید و سپس روی دکمه بعدی کلیک کنید . همچنین در این مرحله میتوانید با کلیک روی دکمه بازگشت روز و ساعت نوبت خود را اصلاح کنید.
نکته : اگر با پیغام تلفن شما 0912*******  قبلاً با نام‌ کامل دیگری مرتبط شده است. اگر باید اطلاعات کاربری شما را به روز کنیم … روبرو شدید ، بخاطر این است که شما در حال ویرایش نوبت قبلی خود هستید و در کادر باز شده باید روی دکمه بروز رسانی کلیک کنید ، زیرا هر شخص تنها میتواند یک جلسه خاص رزرو کرده باشید ، تا زمانی که در نوبت خود به آزمایشگاه ژنتیک ژن آزما مراجعه کنید و پس از آن مجددا میتوانید دوباره نوبت جدیدی رزرو کنید.
5 – بعد مشاهده قوانین نوبت گیری آنلاین ، گزینه موافقم را کلیک کنید. سپس منتظر بمانید تا پردازش تمام شد. پس از پایان پردازش سامانه نوبت گیری ، اطلاعات نوبت شما به صورت پیامکی و ایمیل برای شما ارسال میگرددد.